|
|
|
Reve |
| a | b | c | d | e | f | g | h | i | j | k | l | m | n | o | p | q | r | s | t | u | v | w | x | y | z
| 22 boeken gevonden - pagina 1 van 3
1 2 3 >>
|
 |
20892 G.K. van het Reve, The acrobat and other stories.
Amsterdam/London, Van Oorschot, 1956, 1e dr., linnen met omslag, 229 p. Enkele hapjes uit en enkele scheurtjes in het omslag, maar dat is relatief goed bewaard gebleven, lichte waterschade, naam op schutblad.
|

€ 20,00 |
| |
 |
45408 G.K. van het Reve, Op weg naar het einde.
Amsterdam, Van Oorschot, 1963, 1e dr., linnen met omslag, 167 p. Stoa, gebonden. De echte eerste druk, met f 6,90 op de flap als prijs voor de gebonden editie. Als nieuw! VERKOCHT
|

€ 0,00 |
| |
 |
42068 G.K. van het Reve, De taal der Liefde.
Amsterdam, Athenaeum, 1972, 3e dr., linnen met omslag, 231 p. Grote Bellettrie Serie. Mooi exemplaar.
|

€ 10,00 |
| |
 |
10376 Gerard Reve, Album Gerard Reve.
Amsterdam/Brussel, Elsevier, 1983, 1e dr., linnen met omslag, 71 p., 21,5 x 30,5 cm. Nummer 107 van de 150 genummerde en gesigneerde exemplaren met een pagina handschrift ingeplakt. Hier een pagina met 'Ideeën aangaande de religie'. Eén van die ideeën luidt: 'Sterven, ophouden te bestaan, is nog iets heel anders dan: voor eeuwig verloren gaan.' Het omslag is als altijd wat verkleurd en over het linnen zit overdwars een ladder als in een nylon kous, maar verder een mooi exemplaar.
|

€ 275,00 |
| |
 |
18327 Gerard Reve, Archief Reve 1961-1980.
Baarn, De Prom, 1982, 1e dr., paperback, 236 p. Geredigeerd door P.H. Dubois, geannoteerd door Sjaak Hubregtse. Rug wat verschoten, verder goed.
|

€ 8,00 |
| |
 |
0345 Gerard Reve, Bezorgde ouders.
Utrecht/Antwerpen, Veen, 1988, 2e dr., paperback, 319 p. Rug verkleurd en met lichte leesvouwen, goed exemplaar van de eerste paperbackuitgave.
|

€ 10,00 |
| |
 |
17715 Gerard Reve, Brieven aan Bernard S. 1965-1975.
Utrecht/Antwerpen, Veen, 1981, 1e dr., linnen met omslag, 134 p. Bezorgd door Sjaak Hubregtse. Van Winden 39. Lichte slijtage omslag, goed exemplaar.
|

€ 10,00 |
| |
 |
33192 Gerard Reve, Brieven aan Josine M. 1959-1982.
Amsterdam/Antwerpen, Veen, 1994, 2e, vermeerderde druk, genaaide paperback, 536 p. Bezorgd door Nop Maas. Rug wat hol en met leesvouwen, maar best goed exemplaar.
|

€ 10,00 |
| |
 |
17568 Gerard Reve, Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992.
Amsterdam/Antwerpen, Veen, 1997, 2e dr., paperback, 368 p. Van noten voorzien door Nop Maas. Rug heel iets hol, maar best mooi exemplaar.
|

€ 8,00 |
| |
 |
25472 Gerard Reve, Brieven van een aardappeleter.
Amsterdam/Antwerpen, Veen, 1993, 2e dr., genaaide paperback, 319 p. Van noten voorzien door Nop Maas. Rug iets hol, goed exemplaar.
|

€ 8,00 |
| |
22 boeken gevonden - pagina 1 van 3
1 2 3 >>
| |
| |